Ми в соцмережах:
+380 44 225 63 92
vam@bt-service.ua
Пн.–Пт.
09:00–18:00
м. Київ,
вул. Василя Макуха 5а, офіс 307
ЗАМОВТЕ РОЗРАХУНОК ПО ВАШОМУ ОБ'ЄКТУ ПРЯМО ЗАРАЗ
Заповніть просту форму та отримайте консультацію БЕСКОШТОВНО
Обрати категорію
ДЛЯ КВАРТИРИ
ДЛЯ БІЗНЕСУ
ДЛЯ БУДИНКУ
Наші роботи
ОФІС, ЖК «ПОКРОВСЬКИЙ ПОСАД»
ОФІС, ЖК «ПОКРОВСЬКИЙ ПОСАД»
КОТЕДЖ, С. КОЗИН
КОТЕДЖ ЖУЛЯНИ, М. КИЇВ
КВАРТИРА, КЛУБНИЙ БУДИНОК «МАЛЕВИЧА, 48»
КВАРТИРА ЖК «ПАРК АВЕНЮ»
КВАРТИРА ЖК «НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ»
ЖК АРТЕМІДА
КОТЕДЖ С. ГАТНЕ
КВАРТИРА, ЖК «ТЕТРІС ХОЛ»
КВАРТИРА, ЖК «ТЕТРІС ХОЛ»
Є питання?
Зв'яжітся з нами в зручному для вас форматі!
Зв’язатися з нами
Як вибрати систему кондиціонування: види, ціни та переваги
Кондиціонування — це автоматичне регулювання мікроклімату в приміщення через підтримання оптимальних параметрів повітря.
Встановлення систем кондиціонування повітря — невіддільна частина проєкту будь-якого приміщення. У житлових, офісних приміщеннях це робиться для забезпечення чистого повітря та комфортної для людей температури, адже це безпосередньо впливає на життєдіяльність та працездатність. У промислових зонах за допомогою загальних систем кондиціонування охолоджується обладнання, а також проводиться очищення повітря від токсинів та пилу. Підтримання певної температури важливе і для збереження продуктів на складі.
Якщо раніше слово «кондиціонер» асоціювалося виключно з побутовим охолодженням у спекотний період, то зараз можливості техніки значно розширилися. Сучасні системи кондиціювання виконують різні функції:
Охолодження;
Обігрів;
Осушення;
Зволоження;
Вентиляція;
Очищення повітря.
Як працює система кондиціонування
Система кондиціонування складається з трьох умовних частин: охолоджувальний блок (зовнішній), прилад роздавання охолодженого повітря (внутрішній) та канали комунікацій між блоками.
Тепле повітря всмоктується приладами всередині приміщення, проходить через систему охолодження та очищення, а виходить уже потрібної температури. Охолоджувальною речовиною тут є фреон — випаровуючись, він поглинає тепло, а перетворюючись у рідину — віддає його. Змінює агрегатний стан фреону компресор, яким обладнана кожна система кондиціонування повітря. Він встановлюється у внутрішній блок разом із конденсатором і вентилятором, та перетворює фреон у рідину. У внутрішньому блоці вентилятор та випаровувач перетворюють його в газ, отримуючи та поширюючи вже холодну енергію.
Спліт-система
Види систем кондиціонування повітря
Санітарно-гігієнічну функцію виконують побутові кондиціонери — використовуються в приміщенні, де постійно перебувають люди. На виробництвах же працюють технологічні системи кондиціонування. Вони безперебійно підтримують задану температуру, вологість, швидкість переміщення та очищення повітря. Повітря поширюється канальною системою, а інженерні конструкції об'ємні та складні.
Системи повітряного кондиціонування відрізняються за типом конструкції та функціональності.
Це двоблочні кондиціонери, де компресор і конденсатор, який виводить випаровувану рідину через трубку, розташовані назовні. У кімнаті встановлюється безшумний блок, який поширює оброблене повітря, та яким легко керувати, використовуючи пульт.
Вибираємо систему кондиціонування
Вибір системи повітряного кондиціонування визначається наступними чинниками:
Площа території та поверховість будівлі;
Призначення: комфортне чи технологічне;
Архітектурні можливості побудови;
Монтаж систем кондиціонування
на виробництві
На всіх виробництвах застосовується центральне кондиціонування повітря. Особливістю тут є підтримання точних параметрів для роботи обладнання та зберігання продукції, а також це великі території. Ідеальна за ціною та потужністю система кондиціонування для заводів, складських і інших приміщень — чилер-фанкойл.
БТ-Сервіс проєктує повітроводні конструкції для провідних підприємств України, застосовуючи прогресивні смартсистеми. Підбір, встановлення та обслуговування технологічних систем кондиціонування повітря відбувається під ключ із чітким дотриманням кошторису.
Параметри подавання повітря в місцях, де працюють люди, мають відповідати санітарним і технічним нормам. Звертаючись у профільну компанію кліматичної інженерії, ви забезпечуєте собі безпеку та комфорт.
Встановлення кондиціонерів у будинках
Для житлових приміщень достатньо спліт або мультиспліт системи. Кондиціонування відбувається безшумно, а невеликі розміри внутрішнього блоку вписуються в дизайн.
За бажання «сховати» пластиковий корпус, використовуються канальні системи кондиціонування повітря, але ціна буде вищою. Вони потребують створення повітровода під стелею та мають враховуватися ще в проєкті будівлі.
Реалізацією канального кондиціонування вже 10 років займається компанія БТ-Сервіс. Інженери розробляють проєкти для квартир і будинків, співпрацюючи з дизайнерами та встановлюють систему кондиціонування, з огляду на архітектурні вимоги та побажання замовника.
Кондиціонування в комерційних будівлях
Кондиціонування невеликого офісу та декількох кабінетів можна здійснити мультиспліт системою. У будівлях із кімнатами різної площі та призначенням потрібне нерівномірне подавання повітря, а регульоване кондиціонування може забезпечити багатозональна система. Її встановлюють в офісних будівлях із холами, кабінетами та санвузлами, у ТРЦ, ресторанах, школах тощо.
У центральному багатозональному кондиціонуванні працюють шумні компрессори та вентилятори. Спеціалісти БТ-Сервіс підбирають оптимальне розташування зовнішніх блоків, щоб уникнути шуму, а весь проєкт курується інженером компанії.
Спліт-систему вибирають для кондиціонування квартир і офісів. Але, у котеджах потужності апарату та довжини траси між блоками (5–10 м) може виявитися замало.
Мультиспліт система
Багатозональна система (VRF)
Чилер-фанкойл
Централізована система кондиціонування